1 / 3
krevet so kasa кревет со каса
1 €
Цената не е фиксна
02.08.2022 20:45

Карпош / Скопје

Tрите кревети се со каса и се во МНОГУ ДОБРА СОСТОЈБА користени една год.

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Се продава од:

Миле
Потврден огласувач
070398094
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам