1 / 7
Se prodava stan vo centar vo Tetovo
40.000 €
18.02.2023 12:44

Тетово / Тетово

Број на соби:

2

Квадратура:

38 m²

Греење:

Струја

Спрат:

11 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Centar

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Centar.
_______________
Stanot se naogja na kat 11 i ima 38m2
Stanot ima lift.
Stanot vklucuva:
▪️ Otvoren prostor so dnevna soba/ trpezarija i kujna
▪️ Spalna soba x 1
▪️ Banja x 1
▪️ Balkon

_______________

Cena:
➧40.000€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📞 +38971365555
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам