1 / 9
Bishon Frize Kucenca
300 €
27.04.2022 12:09

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат мали кученца од расата Бишон Фризе , слободно Машко и Женско, раса која не се митари и е идеална за во домашни услови, Кученцето го добивате прочистено и вакцинирано со веќе негов пасош , за повеќе инфо на : 078263847

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

Aleks
Потврден огласувач
072263848
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам