1 / 3
Замрзнувач OBOD-iberna 410л
3.500 МКД
04.04.2022 18:01

Крива Паланка / Крива Паланка

Продавам замрзнувач за длабоко OBOD-iberna 410л. Зачуван и во исправна состојба.

Димензии : 130 x 60 x 80 cm

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Ana
Потврден огласувач
072932578
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам