1 / 11
fast food oprema , skara , friteza , pecka za pica
4.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.05.2022 11:27

Аеродром / Скопје

se prodava nov nekoristen profesionalen set za fast food,skara/pecka za pica/seckalka za suvomesnati i kaskaval/frizider..mozna zamena za kola

Категорија: Храна и готвење / Останато

Се продава од:

Ato
Потврден огласувач
078282082
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам