Se prodava/izdava plac
1 €
09.08.2022 13:43

Неготино / Неготино

Квадратура:

540 m²

Тип на земјиште:

Останато

Se prodava/izdava plac vo Negotino na ul. Industriska 540 m2 parcela 8204/1 so objekt 200 m2.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ilija jovanov
Потврден огласувач
076454505
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам