1 / 8
Rover 75 2.0 dizel bmw motor
1.400 €
15.08.2022 21:19

Струга / Струга

Марка:

Rover

Модел:

75

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Dobra sostojba
Reg cela god
ima nekoj raboti za sreduvanje okolku 100e

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikolce
Потврден огласувач
078450100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам