1 / 3
Се продаават гуми во одлична состојба
5.000 МКД
Цената е фиксна
14.10.2022 18:42

Битола / Битола

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

245

Висина:

50

Дијаметар:

18

Се продаваат две скоро нови гуми
245/50/18
Petlas Velox Sport PT 741
Извадени поради погрешна димензија!!!
Екстраа!!!
☎️☎️Инфо:077-958-566

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

petar
Потврден огласувач
077958566
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам