1 / 12
CITROEN JUMPER 2.2 DONESENO OD SWISS
1 €
31.07.2022 12:05

Тетово / Тетово

Марка:

Citroen

Модел:

Jumper

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava kombe citroen jumper 2008 god
Doneseno od Sfajcaria
Info samo na ovoj br:
38970434162

38970434162


38970434162

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Valbon
Tetovo
Потврден огласувач
071
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам