1 / 3
TENKA REZERVNA GUMA 5 X 112 - NOVA
По Договор
26.05.2022 19:22

Делчево / Делчево

Тип на бандаж и Гума:

Чел. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж:

16

Ширина на бандаж:

6.5J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

112

Ширина на гума:

Останато

Висина на гума:

Останато

Дијаметар на гума:

16

Tenka rezervna guma nova ne upotrebuvana
5 x 112
Za VW. AUDI.GOLF.SEAT
5000 den.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

........
Потврден огласувач
078411320
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам