1 / 6
garsonjera komplet opremena
120 €
04.04.2022 20:33

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

1,5

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Garsonjera na bulevar gevgelija

Se izdava celosno opremena garsonjera 40 m2 sproti neptun.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Nikola
Потврден огласувач
071 299 249
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам