1 / 12
Се продава комплет
12.000 МКД
14.10.2022 20:39

Кисела Вода / Скопје

Се продава комплет детски кревет.
Има 4скали од кој 3скалила се фиоки,под креветот има 3 плакарчиња,едното е со рафтови,второто е со закачали и третото плакарче е биро.
Креветот има и заштитна ограда за максимална безбедност на детето.
Купен е пред 1година а не е спиено ниту еднаш.
Цена 15000ден.

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комплетна детска соба

Се продава од:

Lorena
Потврден огласувач
076211536
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам