1 / 2
Машина за молзење
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.05.2022 19:47

Свети Николе / Свети Николе

Машина за молзење на кози и овци.
Информации на: 075/261-580

Категорија: Останато

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078224713
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам