1 / 9
BMW 530d Xdrive registriran na BG tablicki
1 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.03.2023 16:44

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

173 kw / 235 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава автомобил BMW модел 530d Xdrive во одлична состојба, регистриран на БГ таблички. Возилото има многу дополнителна опрема, нови Goodyear гуми, купено е во Германија. Можна замена за VW Golf 5. Повеќе инфо преку Вибер на број 071-382-469. Цена по договор.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

QwertyXYZ
Потврден огласувач
070768213
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам