ВОЗАЧ СО " Д" Категорија
100 €
25.06.2022 11:12

Охрид / Охрид

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол:

Машко

Образование:

ССС-V степен

Возачка дозвола:

Д

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Доволни

Возач со Д категорија,сертификат,возачка картица бара работа

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
070216080
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам