1 / 2
ASRock N68-VS3 UCC
1.000 МКД
Цената не е фиксна
1.200 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.05.2022 22:19

Куманово / Куманово

Испраќам по карго    

Se prodava maticna ploca AM2+/AM3 vo odlicna sostojba
Si raboti kako so treba
Cenata ne e fiksna

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Матични плочи

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
070316718
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам