1 / 2
Svetla led za kujna
2.000 МКД
Цената не е фиксна
16.06.2022 09:29

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam 3x led svetla za kujna. Svetlata se novi i funkcionalni. Moze prakjanje i po kargo.

Kontakt tel 075557505

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Се продава од:

Milosh
Потврден огласувач
075557505
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам