1 / 2
Hyundai Santafe 2.4. I H1 2.5td
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.05.2022 08:16

Струга / Струга

Hyundai santafe. 2.4 benzin. 2003gI h1 2.5 td 2000g delovi za povece informcii.
Na telefon. 070.522.689....078.845.983

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
070522689
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам