1 / 11
BMW 730 LONG
2 €
06.04.2022 09:25

Демир Хисар

Марка:

BMW

Модел:

730

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

* 071 663 486
* Long Individual Oprema F02
* Uvoz od germanija
* Registriran
* Servisiran
Moze zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Privat
Потврден огласувач
071 663 486
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам