1 / 2
GOPRO HERO 4 BLACK , 4 SILVER i 3 BLACK
99 €
Цената не е фиксна
15.05.2022 00:48

Скопје Центар / Скопје

Резолуција:

Од 41 Мегапиксели

Марка:

Останато

1. Gopro Hero 4 black+case+1 original battery+ 2 new batteries + charger = 130 euro
2. Gopro Hero 3+ black, 2 original batteries + remote = 99 euro
Moze postom na cela MK

Kontakt viber&whatsapp
+38349343536

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

PhotoPro
Skopje
Потврден огласувач
+38349343536
Испрати Е-маил до огласувачот

Canon EN-EL12 +charger

15 €

Tamron za Nikon 90mm macro

460 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам