1 / 6
NISAN TERANO
5.500 €
06.04.2022 09:25

Демир Хисар

Марка:

Nissan

Модел:

Terrano

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

071 663 486
3.0 dizel
7 sedista
Korozija nema
Kuka
Atesta stakla

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Privat
Потврден огласувач
071 663 486
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам