1 / 5
Maxpuls Mini gravirka 135w 210p NOVI!
1.850 МКД
12.03.2023 11:42

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Mini gravirka
135w
210 parcina
8000-35000 RPM
12-meseci garancija

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Set za farbanje kompresorski 5/1 MAXPULS MP-AT010

1250 МКД

Bormashina bateriska so metalen futer shtrafilica

2999 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам