1 / 1
Продажба на куќа со 6 стана во КО Криволак
188.000 €
14.11.2022 09:47

Неготино / Неготино

Број на спратови:

Високо приземје

Подрум:

Не

Имотен лист бр.536 за КО Криволак , КП 2517, адреса Криволак и тоа куќа со 6 стана , зпз и гиз се со површина од 3.062 м2

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Огласувач
Потврден огласувач
070326177
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам