1 / 1
Се продава деловен објект во КО Криволак
350.000 €
14.11.2022 09:47

Неготино / Неготино

Имотен лист бр.536 за КО Криволак , КП 2517, адреса Криволак и тоа хали(ДП), зпз и гиз се во површина од 9.422 м2

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Огласувач
Потврден огласувач
070326177
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам