1 / 7
ПОТВРДА ЗА КАЗНЕНА/КРИВИЧНА ЕВИДЕНЦИЈА - СУДСКИ ПРЕВОД
1 €
01.02.2023 14:29

Скопје Центар / Скопје

СУДСКИ ПРЕВОД НА ДОКУМЕНТИ ЗА АПЛИКАЦИЈА ЗА РАБОТА ВО ДРУГИ ДРЖАВИ
076 787 478

- ПОТВРДА ЗА КАЗНЕНА ЕВИДЕНЦИЈА
- УВЕРЕНИЕ ЗА КРИВИЧНА ЕВИДЕНЦИЈА
- и други документи зависно од вашите потреби

НУДИМЕ СУДСКИ ПРЕВОДИ НА СИТЕ ЈАЗИЦИ, ПОГЛЕДНЕТЕ ПОДОЛУ

» ХРВАТСКИ
» ГЕРМАНСКИ
» СЛОВЕНЕЧКИ
» АНГЛИСКИ
» ИТАЛИЈАНСКИ
» ФРАНЦУСКИ
» АЛБАНСКИ
» СРПСКИ
» РУСКИ
» БУГАРСКИ
» ТУРСКИ
» ГРЧКИ
» ДАНСКИ
» ХОЛАНДСКИ
» ШВЕДСКИ
» НОРВЕШКИ
» ШПАНСКИ
» УНГАРСКИ
» РОМАНСКИ
» ЧЕШКИ
» СЛОВАЧКИ
» ПОЛСКИ

тел: 076 787 478 (достапен од 09:00 до 21:00 часот секој ден пон-нед)
меил: in.prevodi@gmail.com
работно време: 09:00 до 16:00 часот (пон-пет)
Преведувачко биро ИН ПРЕВОДИ Скопје
www.inprevodi.come.mk
https://www.facebook.com/in.prevodi/

» Потврди
» Уверенија
» Сообраќајни легитимации
» Сертификати
» Договори
» Изјави и полномошна
» Лични документи

Преведувачко биро ИН ПРЕВОДИ е биро кое со преведувачка дејност професионално се бави цели десет години (од 2011 година). Главната канцеларија се наоѓа во центарот на Скопје на (адвокатска улица) ул. 1737 бр.32 Другите две канцеларии се наоѓаат во населба Кисела Вода.

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Преводи на текстови - Лектура

Се продава од: Претпријатие

Корисник Реклама5
Потврден огласувач
0000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам