1 / 5
Издавам деловен простор
500 €
17.05.2022 06:19

Штип / Штип

Квадратура:

90 m²

Издавам деловен простор – канцеларии со површина од 90 м2 во центарот на Штип на улица Христијан Карпош 25, со посебен влез, WC, интернет...
Во цената се вклучени сите трошоци

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Zlatko Mihajlov
Потврден огласувач
075210375
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам