1 / 5
НА ДОКУМЕНТИ ЗА РАБОТА ВРШИМЕ СУДСКИ ПРЕВОД
1 €
26.01.2023 11:12

Скопје Центар / Скопје

СУДСКИ ПРЕВОД НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ЗА АПЛИЦИРАЊЕ ЗА РАБОТА ВО ДРУГИ ЗЕМЈИ
076 787 478

ПРЕВОД НА ДОКУМЕНТАЦИЈА НА СЛЕДНИВЕ ЈАЗИЦИ

» ХРВАТСКИ
» СЛОВЕНЕЧКИ
» ГЕРМАНСКИ
» АНГЛИСКИ
» ИТАЛИЈАНСКИ
» ФРАНЦУСКИ
» АЛБАНСКИ
» СРПСКИ
» РУСКИ
» БУГАРСКИ
» ТУРСКИ
» ГРЧКИ
» ДАНСКИ
» ХОЛАНДСКИ
» ШВЕДСКИ
» НОРВЕШКИ
» ШПАНСКИ
» УНГАРСКИ
» РОМАНСКИ
» ЧЕШКИ
» СЛОВАЧКИ
» ПОЛСКИ

Преведувачко биро ИН ПРЕВОДИ е биро кое со преведувачка дејност професионално се бави цели десет години (од 2011 година). Главната канцеларија се наоѓа во центарот на Скопје на (адвокатска улица) ул. 1737 бр.32 Другите две канцеларии се наоѓаат во населба Кисела Вода.

» Сертификати
» Договори
» Изјави и полномошна
» Свидетелства и дипломи
» Сообраќајни легитимации
» Лични документи
» Потврди
» Уверенија

тел: 076 787 478 (достапен од 09:00 до 21:00 часот секој ден пон-нед)
меил: in.prevodi@gmail.com
работно време: 09:00 до 16:00 часот (пон-пет)
Преведувачко биро ИН ПРЕВОДИ Скопје
www.inprevodi.come.mk
https://www.facebook.com/in.prevodi/

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Преводи на текстови - Лектура

Се продава од: Претпријатие

Корисник Реклама5
Потврден огласувач
0000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам