1 / 10
Stolbna Bormasina 400w PARKSIDE
8.500 МКД
29.07.2022 13:02

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Stolbnata bormasina e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE.
Bormasinata e so jacina od 400 wati nameneta za precizno dupcenje. Pogon na remen so prilagodlivi pet brzini i dlabocina na dupcenje. Moznost za dupcenje pod agol od 45 stepeni levo i desno so prilagodlivo mengeme. So mnogu izdrzliv motor.
Vo kutija so dodatoci.
Informacii na tel.
075 - 581 - 117
GORAN

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

VASKO
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам