1 / 3
LEIRVIK Кревет 160х200/ИКЕА
14.120 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
05.04.2022 14:32

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Карактеристики на прозиводот:
Материјал: челик
Боја: бела

Карактеристики на прозиводот:
> Должина: 209 см
> Ширина: 168 см
> Долно таблa, висина: 98 см
> Горна табла, висина: 146 см

Код на производ:
792.772.84

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам