1 / 2
SVARTA Кревет на два спрата/ИКЕА
18.520 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
05.04.2022 14:40

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Карактеристики на производот:
> Материјал: челик
> Боја: сива

Димензии на производот
> Должина : 208 см
> Ширина : 97 см
> Висина : 159 см

Код на производ:
102.479.73

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам