1 / 11
Плац во населба Дреноец - Тетово
51.850 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.04.2022 15:19

Тетово / Тетово

Квадратура:

478 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац во населба Дреноец
Во близина на градскиот стадион во Тетово
Со две маркици за градење куќи внесени во ДУП
Број на парцела: 11039/1
Квадратура: 478 m2 според имотен лист
Но, реално на лице место има 600 m2
т.е. 60 х 10 m (корисна површина)
Излегува директно на асфалтирана улица на долната страна.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
078380711
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам