1 / 6
Лозје - Плац во населба Дреноец
14.850 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.04.2022 15:34

Тетово / Тетово

Квадратура:

586 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава Лозје - Плац
Во населба Дреноец - Тетово, веднаш над градските православни гробишта.
Број на парцела: 5880
Квадратура: 586 m2 (според имотен лист)
Реално (со нов премер) на лице место има 650 m2
Со долната страна плацот излегува на стариот пат за Ѓермо
Нема маркица за градба, но во непосредната околина веќе има изградено повеќе куќи.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
078380711
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам