Ednosoben STAN na 20 metri od hotel EPINAL
1 €
23.01.2023 20:01

Битола / Битола

Број на соби:

2

Квадратура:

29 m²

Греење:

Струја

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

1981

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Vo blizina na sirok sokak -zgradata na JAT

Se prodava stan na 20 metri od hotel Epinal opremen vo zgrada Jat na ul.Boris Kidric
Za Informacii javete se samo na ovoj broj
075 350 462
075 350 462
075 350 462

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
070-588-839
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам