1 / 3
KOCNICA LAMELA ZA DEMAG
500 МКД
21.06.2022 23:43

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

PRODAVAM lamela za gemag krance 250/500kg lamelata e nova dimenzii na lamelata
Vnatresno f 86x f95
Nadvoresno f 96 x f103
Visina 13 mm

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

toni
Потврден огласувач
078 362 744
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам