1 / 2
ovlasten serviser za ALFAPLAM
1 МКД
24.06.2022 11:42

Битола / Битола

Овластен сервисер со лиценца на печки на пелети од брендот ALFAPLAM со оригинални делови на ниво град Битола,Ресен и Д.Хисар
Сезонско чистење
Промена на оригинален грејач
Штеловање на параметри
и се останато за сите модели на парно и стандардни печки на пелети

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки на Пелети

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
070257897
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам