1 / 1
ПРЕВОДИ ОД СЛОВЕНЕЧКИ НА МАКЕДОНСКИ И ОБРАТНО
350 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
09.07.2022 19:52

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Нудам секакви преводи од словенечки на македонски и обратно. Достава на документи по карго низ целата држава. Само испратете слика од документот на вибер и ќе го добиете преводот на домсшна адреса.
Најевтино во Македонија- 350 денари страница.
Телефон: 075 559 087

Категорија: Услуги, Сервисери / Обуки, Курсеви, Часови и Подучување / Останато

Се продава од:

Дарко
Потврден огласувач
075559087
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам