1 / 7
IVEKO Avtobus Tel:075 320 145
1 €
19.05.2022 20:48

Валандово

Iveko Mini Bus vo dobra. Sostojba
Regg. Do. Noemvri
30 sedista
Za poveke informacii barajte me na ovoj broj
👇👇👇👇
tel:075-320-145
tel:075-320-145
tel:075-320-145

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
078310164
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам