1 / 7
Golf 5 1.6fsi
3.200 €
10.05.2022 19:26

Валандово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Друг модел

Година:

2004

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

2004god
116hp
servis smeneto filtri kaisi proverka kade sakate
reg istecena
moze zamena za nesto vo klasa na golfot bez razlika plin benz dizel samo AVTOMATIK da e
tel za kontakt +389 70223026 koki

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
078441731
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам