1 / 3
Биро
1.800 МКД
Цената не е фиксна
23.05.2022 23:20

Могила / Битола

Многу малку користено. Висина 75 см. Работна маса 70 х 50 см. Вкупно висина 117 см. Цена 1800 ден.

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Компјутерски маси

Се продава од:

Monika
Потврден огласувач
077733558
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам