1 / 3
Сандаци за пцели
По Договор
05.04.2022 19:09

Берово / Берово

Состојба на предмет
Нов

Вршиме изработка на сандаци за пцели ДБ и ЛР.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Diana
Потврден огласувач
076807568
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам