1 / 7
Smestuvanje vo Ohrid
По Договор
09.09.2022 10:55

Охрид / Охрид

Квадратура:

28 m²

Греење:

Струја

Se iznajmuva ednosoben apartman vo Ohrid za odmor, vikendi, praznici. Može da se smestat do 3 lica. Apartmanot ima bracen ležaj, edinecen lezaj, mini kujna, kupatilo, tv, wifi, parking. Info na tel 077425546

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

sonja
Потврден огласувач
071651182
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам