1 / 7
Mercedes E270 CDI
4.350 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.05.2023 19:44

Свети Николе / Свети Николе

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 270

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Mercedes E270 cdi 2003god. avangard
Reg. Do 05.2023 so zelen karton
Dvozonska klima
Greaci na sedista
18"bandasi
4 novi gumi
Kozen enterier
Promenet set lamela
4 novi diskovi so plocki
Mozna zamena samo za avtomatik

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Sss
Потврден огласувач
077739960
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам