1 / 5
Se prodava Audi A6
6.500 €
05.04.2022 19:53

Пехчево / Берово

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Audi A6 2.0
Kolata e samo za meraklii
Napraven i e golem srevis
Poveke informacii na
075-550-749

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goke
Потврден огласувач
075550749
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам