1 / 5
Citroen Xsara Picasso 2004 godina Benzin
1 €
Со вклучен ДДВ
05.04.2022 20:02

Кичево

Марка:

Citroen

Модел:

Xsara Picasso

Година:

2004

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Citroen Xsara Picasso 2004 godina Benzin
Ljazam
070722839
070722839
070722839

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

DEJAN
Потврден огласувач
070855540
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам