1 / 1
Перница за доење vibBBoo Feedy Stars
700 МКД
23.04.2022 23:17

Скопје Центар / Скопје

viBBoo Feedy е перница за доење која е двонаменска.

viBBoo Feedy се користи за поддршка и правилно позиционирање на бебето додека лежи и седи и ви ја обезбедува идеалната позиција на поддршка и помош при доењето или хранењето со шише.

Навлаката е изработена од памучна ткаенина, сертифицирана по OEKO-TEX стандарди 100/1, највисок сертификат за безбедност на текстил, кој што е од суштинско значење за текстилни производи за бебиња и деца. Истата може лесно да се извади и да се пере на 30°.

Изберете ја најдобрата мултифункционална перница viBBoo Feedy и уживајте во
најубавите моменти со вашето најмило.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Разно

Се продава од:

Sashka
Потврден огласувач
078334769
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам