1 / 4
STRAFOVI ZA MERCEDES
1.000 МКД
Цената е фиксна
01.07.2022 07:44

Кисела Вода / Скопје

Марка:

Mercedes-Benz

Должина:

од 40 mm - до 44 mm

POLOVNI ORGINALNI STRAFOVI ZA MERCEDES
DVE DIMENZII OD
4sm
5sm

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Штрафови за бандажи

Се продава од:

aleksandar
Потврден огласувач
078600071
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам