1 / 6
Man 403 super sostojba
4.000 €
18.02.2023 19:59

Битола / Битола

repariran ekstra zdrav karoseriski motor super klima vebasto ispravni 56 sedista na delovi

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Се продава / Можна е замена од:

Pece
Потврден огласувач
076482770
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам