1 / 6
MSI laptop EX610
3.500 МКД
08.05.2022 20:24

Битола / Битола

Производител:

Останато

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

2 GB

Модел на процесор:

AMD Athlon

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Laptopot e vo odlicna sostojba,edinstveno cd citac nee vo funkcija

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Milan
Потврден огласувач
077866110
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам