1 / 1
челични бандажи 14ки 5×100
4.500 МКД
26.05.2022 20:20

Виница / Виница

челични бандажи 14ки 5×100
плус два пара раткапни, вторите се нови

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

b
Потврден огласувач
071 473 659
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам