1 / 5
ИМПЕРИЈА – Стан 55м²
1.000 €
15.11.2022 18:58

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

55 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

ohrid

Шифра Б 110/22
Се продава нов невселуван стан со површина 55м² со распоред – дневна,трпезарија со кујна, спална соба,ходник,купатило и тераса.
Кат – 1
Станот се наоѓа во близина на автобуската станица.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ –Продажба на стан

0 €

ИМПЕРИЈА – Стан нов

1180 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам